Dekorowanie pierników

Kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia Maluszki dekorowały pierniczki. Po wymyciu rąk i przygotowaniu słodkich ozdób, przedszkolaki z zapałem przystąpiły do dekorowania pierników. Mając do dyspozycji polewę, lukier i kolorowe cukiereczki, każde dziecko mogło ozdobić pierniczki według własnego po…

Czytaj więcej
Mikołaju przybywaj!!!

Środa 6 grudnia była niezwykłym dniem dla całego naszego przedszkola. Od samego rana wiadomo było, że czeka nas coś, na co dzieci czekają cały rok. Chodziło oczywiście o Świętego Mikołaja, który jak zwykle pamiętał o wszystkich grzecznych dzieciach. Dzieci przygotowały dla Świętego piosenkę i odśpie…

Czytaj więcej
Andzejki u Maluszków

W naszym przedszkolu andrzejkowe wróżby odbyły się środę 30 listopada. Atmosfera od samego rana była gorąca. Dzieci podekscytowane nie mogły doczekać się rozpoczęcia zabawy. Maluszki mogły poznać swoją przyszłość, imię ukochanej/ukochanego i dowiedzieć się, co może zdarzyć się w ich życiu w niedalek…

Czytaj więcej
Pasowanie na Przedszkolaka

24 listopada 2017 roku w Oddziale Przedszkolnym w Zinmowodzie w grupie MALUSZKI miało miejsce uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka, które było pierwszą otwartą imprezą, w której mogli uczestniczyć rodzice oraz zaproszeni goście. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem wszystkich przybyłych gości przez…

Czytaj więcej
W poszukiwaniu jesieni.

W piękny, słoneczny dzień grupa Maluszków wybrała się na spacer w poszukiwaniu uroków jesieni. Jak wiadomo, spacerowanie to nie tylko forma ruchu i relaksu, ale także nauki. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy, podziwialiśmy otaczającą nas przyrodę i wspólnie cieszyliśmy się tym popołudniem. W…

Czytaj więcej
Sprzątanie Świata 2017 grupa MALUSZKI

We wrześniu przedszkolaki wzięły udział w akcji Sprzątanie Świata. Każde dziecko otrzymało rękawiczki oraz duże plastikowe worki. Maluszki bardzo chętnie sprzątały wyznaczony teren. Każda znaleziona rzecz sprawiała dzieciom dużo radości i satysfakcji.

Czytaj więcej