Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego 2019

Dzień Języka Ojczystego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Zimnowodzie 21 lutego obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego.  Został on ustanowiony 20 lat temu przez UNESCO, aby podkreślić różnorodność językową i kulturową świata, a także zwrócić uwagę na języki zagrożone i ginące, któr…

Czytaj więcej
Bookcrossing, czy akcja "Uwalnianie książki"

Weź… Przeczytaj… Podaj dalej… Przynieś inną na wymianę… Od początku grudnia nasza szkoła bierze aktywny udział w akcji "Uwalnianie książki". Polega ona na przynoszeniu przeczytanych, niechcianych, zakurzonych książek do szkoły i pozostawianiu ich na specjalnej półce. Każdy, kto znajdzie dl…

Czytaj więcej
Jak nie czytam, jak czytam!

1 czerwca wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami czytali książki, tym samym brali udział w akcji "Jak nie czytam, jak czytam" Stworzyliśmy na boisku szkolnym ogromną książkę! Było sympatycznie, wesoło i czytelniczo!

Czytaj więcej