Tradycyjnie w grudniu (14.12.2018 r.) w naszej szkole został rozegrany - już po raz 16 - Świąteczny Turniej Piłki Nożnej Halowej. W szranki stanęły reprezentacje szkół podstawowych z: Borku Wielkopolskiego, Pogorzeli, Szelejewa, Zimnowody oraz drużyna ministrantów z Siedlca koło Wolsztyna.

Wszystkie spotkania przebiegały w bardzo dobrej atmosferze. Młodzi piłkarze prezentowali dużą kulturę sportową i osobistą.

Po rozegraniu dziesięciu spotkań klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

  1. SP Pogorzela

  2. SP Szelejewo

  3. SP Zimnowoda

  4. ministranci z Siedlca

  5. SP Borek Wlkp.

Najlepszym strzelcem okazał się Marcel Benysek z Siedlca. Bramkarzem turnieju został Michał Biniaszak z Szelejewa.

Dziękuję bardzo Panu Gabrielowi Szczepaniakowi, prezesowi TKKF “Kosmos” w Borku Wlkp., za ufundowanie pucharów, statuetek i piłek dla występujących drużyn. Również piłki, napoje i słodki poczęstunek otrzymaliśmy o niezawodnej Rady Rodziców z naszej szkoły, którą reprezentowała pani Przewodnicząca Małgorzata Jańczak.

 

Skład reprezentacji SP w Zimnowodzie: Miłosz Jańczak, Paweł Kubiak, Mariusz Mączka, Bartosz Polaszyk, Jakub Matuszewski, Szymon Skrzypczak, Jakub Kowański, Bartosz Suchodolski.


 

organizator turnieju Rafał Szmyt

 Galeria zdjęć: