W dniach 13 - 14 lutego 2018 roku 47 dzieci uczestniczyło w dwudniowych półkoloniach (w formie miniobozu wędrownego) zorganizowanych przez Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zimnowodzie przy dofinansowaniu Gminy Borek Wlkp. oraz Koźmin Wlkp.

13. 02. 2018 r.

Uczniowie zwiedzili Muzeum Narodowe w Poznaniu, gdzie uczestniczyli w lekcji muzealnej, podczas której zostali zapoznani z tajnikami interpretacji obrazów. Po zajęciach w muzeum dzieci wzięły udział w warsztatach plastycznych. Kolejnym punktem wyprawy był park wodny „Termy maltańskie”. Uczestnicy półkolonii mieli okazję doskonalić swoje umiejętności pływackie. Dodatkową atrakcją były zawody na najszybszy zjazd na pontonach.

14. 02. 2018 r.

Drugiego dnia  uczniowie (wraz z opiekunami) pojechali  do Gostynia. Pobyt na lodowisku był doskonałą okazją do poprawy techniki jazdy na łyżwach, a dla początkujących do zapoznania się z łyżwiarstwem.  Kolejną atrakcją była wizyta na kręgielni. Tam uczestnicy półkolonii wzięli udział w zajęciach sportowych oraz profilaktycznych.

 

Udział dzieci w miniobozie wędrownym dał im możliwość aktywnego i zdrowego wypoczynku w czasie ferii  oraz rozwijania zainteresowań.

 

KL


 

 

 Galeria zdjęć: