WOŚP w Zimnowodzie12 stycznia 2014 roku w całej Polsce odbył się 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasza szkoła również wzięła w nim udział przygotowując szereg atrakcji.
W rozgrywkach sportowych brali udział uczniowie oraz ich rodzice. Na sali gimnastyczej rozegrano mecze piłki ręcznej i nożnej. Nie zabrakło również licytacji. Do wylicytowania były m.in: koszulki, kubki, smycze, książki, skarbonki.
W specjalnie na tę okazję zorganizowanej kawiarence, licznie przybyli mieszkańcy oraz uczniowie mogli zjeść coś słodkiego (przygotowano kilkanaście rodzajów ciast), a także napić się kawy lub herbaty. Dużym powodzeniem cieszyły się eksponaty grupy rekonstrukcyjnej: karabiny, pistolety, granaty oraz inne przedmioty należące do żołnierskiego ekwipunku. Długa kolejka uczniów ustawiła się przed stanowiskiem, na którym można było sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie. Chętnych nie brakowało również do gry na konsoli.
Wszystkie pieniądze zebrane podczas 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz godnej opieki medycznej seniorów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom!