1 czerwca z okazji Dnia Dziecka na przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Od samego rana uczestniczyły w koncercie muzyków Filharmonii Poznańskiej. Następnie przedszkolaki wraz z nauczycielkami odwiedziły oddział Banku Spółdzielczego w Borku Wlkp. Spotkał się z nimi p. dyrektor Marcin Pawlak, który przedstawił dzieciom organizację i sposób funkcjonowania oddziału. Przedszkolaki mogły przyjrzeć się pracy na poszczególnych stanowiskach w banku. Wizyta dała naszym uczniom możliwość praktycznego zapoznania się z organizacją pracy pracownika banku, jak również pozyskania informacji o umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania tego zawodu. Następnie dzieci dostały zaproszenie na pyszne lody ufundowane przez dyrektora banku. Jesteśmy bardzo wdzięczni panu Marcinowi Pawlakowi oraz wszystkim pracownikom za umożliwienie przyjrzenia się pracy bankowca „od kuchni”. Po powrocie z wycieczki na dzieci czekały pyszne i kolorowe ciasteczka przygotowane przez Samorząd Uczniowski, za które również serdecznie dziękujemy.