„Wspólnie zwykli ludzie mogą osiągnąć niezwykłe rezultaty”

Niezwykłość swoich działań odczuli uczniowie ZSP w Zimnowodzie, którzy czynnie uczestniczyli w pełnych emocji i wrażeń warsztatach w DPS. W ciepły, majowy dzień udało się połączyć działania w ramach dwóch projektów: „Doradztwo zawodowe w barwach wolontariatu” prowadzonego przez Centrum Wsparcia, Rzemiosła Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie oraz realizowanego przez uczniów ZSP w Zimnowodzie „Z łąki na stoły – bombowe gotowanie”. Do wspólnych aktywności zaproszono również uczniów ZSP w Borku Wlkp. Młodzież z Zimnowody poprowadziła warsztaty kulinarne, na których uczniowie obu szkół ramię w ramię wraz z mieszkańcami DPS przygotowali pyszne kanapki z dodatkami, m. in. dziko rosnących roślin, zebranych w przypałacowym ogrodzie. Następnie odbył się szereg aktywności przygotowanych przez nauczycieli i uczniów z ZSP w Borku Wlkp. Całość wspaniałej atmosfery dopięła Anna Roszak – nauczycielka muzyki z ZSP w Zimnowodzie wraz z dziewczynami z sekcji gitary, dzięki którym śpiewom i tańcom nie było końca. Biesiadny charakter dopełnił przygotowany przez pracowników i mieszkańców DPS pyszny grill.

M.T.Galeria zdjęć: