Dzień Dziecka to święto, na które wszyscy uczniowie czekają z niecierpliwością przez cały rok!

1 czerwca 2023 roku, z okazji Dnia Dziecka, nauczyciele wraz z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego zorganizowali dla wszystkich dzieci zabawy na świeżym powietrzu. Szkolne obchody zapoczątkowano wspólnym tańcem belgijka. Nie dało się ukryć, że w niektórych drzemią prawdziwe talenty! Nagranie z występu można obejrzeć poniżej. Następnie uczniowie rywalizowali w wielu konkurencjach sportowych, np. dwa ognie, bule, tor przeszkód. Zabawom rekreacyjnym towarzyszyło dużo śmiechu i sportowych emocji. Wśród najmłodszych dzieci dużym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy czy tatuaży - jak widać na zdjęciach poniżej - kolejka nie miała końca. Po zakończeniu zabaw wszyscy uczestnicy otrzymali cukierki oraz pyszną kiełbaskę z grilla, którą przygotowały przedstawicielki Rady Rodziców. Pogoda dopisała, więc dzień spędzono nie tylko przyjemnie, ale także zdrowo.

Fotorelacja:

https://szkola-zimnowoda.pl/news/w-2015/dzien-dziecka-2023

M.F.

 

Belgijka:

https://drive.google.com/file/d/1RxGRVzlQVlckZCQ-0DdC6W0HD-9Q1OBL/view?usp=share_link