W październiku na terenie naszej szkoły po raz kolejny odbyła się zbiórka darów dla Schroniska Bezdomnych Zwierząt w Radlinie. Jak co roku nasi uczniowie i ich rodzice wykazali się ogromną wrażliwością na los bezdomnych psów i kotów. Udało nam się zgromadzić dużą ilość karmy, a także przekąski, drapaki, obroże, smycze, miski i zabawki.

W ramach przeprowadzanej akcji, 17 listopada 2022 r., dla uczniów kl. I – IV, została zorganizowana wycieczka do schroniska. Uczniowie przekazali zebraną karmę i inne potrzebne rzeczy dla zwierzaków, zwiedzili ośrodek, usłyszeli ciekawe historie o adopcji i pracy w schronisku. Na koniec wizyty udaliśmy się na krótki spacer z przemiłymi psiakami.

 

Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za serce okazane opuszczonym zwierzakom oraz za aktywne włączenie się do akcji.

 

B.Z-S., S.M., I.N.Galeria zdjęć: