4 października 2021 r. w ramach Światowego Dnia Zwierząt uczniowie z klas I-III wraz z wychowawczyniami wybrali się na wycieczkę do Schroniska dla zwierząt w Dalabuszkach. Wycieczka poprzedzona była zbiórką produktów potrzebnych zwierzętom tj.: suchej oraz mokrej  karmy, zabawek dla psów i kotów, misek, koców... Głównym celem wyjazdu było kształtowanie postawy szacunku i empatii wobec czworonogów. Dzieci miały możliwość poznać zasady funkcjonowania schroniska, zwiedzić je i przekazać zebraną karmę oraz inne potrzebne rzeczy dla zwierzaków.

Zbiórkę na rzecz schroniska koordynowała p. Iwona Niewrzędowska.                                                               

Serdecznie dziękujemy wszystkim przedszkolakom, uczniom i rodzicom za włączenie się w akcję zbiórki karmy dla psów i kotów w schronisku!

 

B.Z.- S., S.M., I.N.

 

 Galeria zdjęć: