26 czerwca 2020 roku pożegnaliśmy naszych absolwentów. Nie tak miało wyglądać rozstanie ze szkołą, po ośmiu wspólnie spędzonych latach. Ze względu na reżim sanitarny, po części oficjalnej nie odbyły się występy artystyczne.

Świadectwa i pamiątki ukończenia szkoły podstawowej wręczyła Dyrektor Barbara Krzekotowska oraz wychowawczyni – Dorota Warczak. Dwoje uczniów (Aleksandra Dolata i Maciej Szczepaniak) otrzymało dodatkowe nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Wyróżniono także osoby, które reprezentowały szkołę w poczcie sztandarowym (Aleksandra Dolata, Aleksandra Dworniczak, Jakub Kuliński) oraz brały udział w projekcie Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020 (Jakub Kaczmarek, Jakub Kuliński, Maciej Szczepaniak). Następnie, zgodnie z tradycją, przedstawiciele klasy VII wręczyli absolwentom prezenty - słoniki.

Na zakończenie spotkania, w dowód wdzięczności za trud nauki i wychowania w szkole podstawowej uczniowie złożyli na ręce pani dyrektor kosz ze słodkimi upominkami dla nauczycieli i pracowników.

Dziękujemy za wspólnie spędzone lata, za trudy podejmowanych działań, za życzliwość. Z żalem się rozstajemy.

Życzymy Wam Drodzy Absolwenci, dalszych sukcesów i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów. Mamy również nadzieję, że miło będziecie wspominać pobyt w naszej szkole.

M. F.Galeria zdjęć: