26 czerwca odbyło się skromne, ale pełne emocji zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Był on nietypowy, szczególnie jego ostatnie miesiące w okresie zdalnego nauczania.

Ze względu na reżim sanitarny nie było tradycyjnego, wspólnego spotkania. Uczniowie klas I – VII w wyznaczonych salach i według ustalonych przez panią Dyrektor godzin odbierali od wychowawców świadectwa. Wielu z nich wykorzystało czas zdalnego nauczania i uzyskało bardzo dobre wyniki.

Świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe za udział w konkursach otrzymali: Marianna Pawlak (klasa 2), Izabela Borowczyk, Amelia Gorwa, Sandra Gotszlik, Milena Kryś, Julia Kulińska, Paulina Witczak (klasa 5a); Izabela  Hyżyk, Wiktoria Kosmalska, Jakub Lenartowicz, Maja Pankiewicz, Bartosz Pawlak, Nadia Pieniężna, Dominika Skrzypczak, Oliwia Sobańska, Aleksandra Wrembel (klasa 5b); Aleksandra Kaczmarek, Szymon Skrzypczak, Adam Wojcieszak (klasa 6); Jonasz Borowczyk, Miłosz Jańczak, Paweł Kubiak (klasa 7).

W tym roku szkolnym, Nagroda Burmistrza Borku Wlkp. – statuetka „Złotej Sowy” przypadła Bartoszowi Pawlakowi, który uzyskał najwyższą (z możliwych) średnią ocen w nauce. Uczeń ten odebrał też nagrodę książkową za największą liczbę zdobytych punktów z zachowania, ufundowaną przez Jana Wachowskiego (byłego Dyrektora Szkoły). Natomiast rodzice Bartosza – Joanna i Marcin Pawlakowie – z rąk pani Dyrektor Barbary Krzekotowskiej otrzymali list gratulacyjny.

Cieszymy się, że nasi uczniowie chętnie angażują się w życie szkoły. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

Życzymy, aby wakacje były czasem radości, udanej i bezpiecznej zabawy, wytchnienia od nauki i okazją do przeżycia wspaniałych przygód. Niech najbliższe tygodnie pozwolą cieszyć się pogodą i spełniać wyjazdowe plany.

M. F.Galeria zdjęć: