„Pragnę... wypowiedzieć tę radość, jaką dla każdego z nas stanowią dzieci, wiosna życia, zadatek przyszłości każdej dzisiejszej ojczyzny.”
Jan Paweł II

Uczniowie klas I - III wzięli udział w akcji „Kwiatek dla Jana Pawła II”  organizowanej przez ZSP w Zimnowodzie z okazji 100. rocznicy urodzin Papieża Polaka. Akcja polegała na narysowaniu lub wykonaniu z różnych materiałów kwiatka. W ten sposób dzieci pokazały, że nie zapomniały o urodzinach patrona naszej szkoły.

Zdjęcia kwiatków przesłali: Lena Chałupniczak, Aleksandra Mazur, Alan Praczyk, Patrycja Borowczyk, Kornelia Bukowska, Aleksander Dankowski, Kacper Jankowiak, Franciszek Janowski, Adam Kubiak, Krystian Marecki, Marianna Pawlak, Roksana Wasielak, Michał Grzesiak, Małgorzata Jakubiak, Bartłomiej Marecki, Piotr Pawlak, Jakub Woźniak, Zuzanna Wrembel, Wojciech Wyzuj.

M. F.Galeria zdjęć: