„Największą radością papieskiego serca są dzieci. I największą troską serca papieża jest każde dziecko. I miłością serca papieża, tak jak Serca Jezusowego, jest dziecko.” Jan Paweł II

Przedszkolaki z grup „Zajączki”, „Jeżyki” i „Sówki” wzięły udział w akcji „Serduszko dla Jana Pawła II”  organizowanej przez ZSP w Zimnowodzie z okazji 100. rocznicy urodzin Papieża Polaka. Akcja polegała na narysowaniu lub wykonaniu z różnych materiałów serduszka. W ten sposób najmłodsi uczcili pamięć o Ojcu Świętym, który zawsze promieniował miłością i życzliwością w stosunku do dzieci.

Zdjęcia serduszka przysłali: Ewa Chmielewska, Jakub Galer, Antonina Janowska, Piotr Klonowski, Stanisław Lenartowicz, Tobiasz Marecki, Klaudia Masłowska, Ksawery Szczuraszek, Filip Szymczak, Jan Gruszka, Hubert Banaszak, Michał Nawrocki, Stanisław i Stefan Pawlak, Jakub Suchodolski, Bartosz Wyzuj, Franciszek Gruszka, Jan Kosmalski, Marta Pachurka, Patrycja Płóciennik, Antonina Płuciniczak, Lena Rybicka.

M. F.Galeria zdjęć: