Śląski Teatr Lalki i Aktora Ateneum przygotował niespodziankę dla najmłodszych widzów. Możecie wirtualnie przenieść się do świata baśni Kornela Makuszyńskiego. To ostatnia okazja do zobaczenia przygód „Krawca Niteczki” - spektakl schodzi z afisza. Sceniczna wersja poetyckiej baśni Kornela Makuszyńskiego to historia krawca, który załatał dziurę w niebie ratując Pacanowo przed zatopieniem w strugach deszczu. Przedstawienie to oryginalne postacie oraz przygody, podczas których bohaterowie pokonać muszą własne słabości i lęki. To również spora dawka dobrego humoru. Spektakl zgrabnie łączy konwencję żywego planu z oryginalnymi lalkami, uwodzi plastyczną formą i świetnymi piosenkami. To jeden z atrakcyjniejszych tytułów w repertuarze Ateneum. Inscenizacja schodzi już jednak z afisza, warto więc skorzystać z okazji. Bezpłatną emisję przedstawienia „Krawiec Niteczka” możecie oglądać do soboty 18 kwietnia.

(silesiadzieci.pl)

Zapraszam

https://silesiadzieci.pl/wydarzenie/8355/zobacz-spektakl-krawiec-niteczka-wideo

S.M.