W piątek 21 lutego dzieci z klas I - III wraz z wychowawczyniami oraz przedstawicielkami Samorządu Uczniowskiego pojechały do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radlinie. Na przełomie stycznia i lutego w naszej szkole była prowadzona zbiórka karmy i innych potrzebnych rzeczy dla podopiecznych schroniska. Celem wycieczki i zbiórki było uwrażliwienie dzieci na los bezdomnych oraz skrzywdzonych zwierząt. Podczas wyjazdu dzieci dowiedziały się jak funkcjonuje schronisko, zobaczyły jak wyglądają pomieszczenia dla psów i kotów. Pracownik schroniska opowiedział w jaki sposób dostają się do nich podopieczni. Na koniec wizyty pracownicy schroniska podziękowali nam za wsparcie i pomoc zwierzętom. Wszyscy zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.

Koordynatorem działań była p. Iwona Niewrzędowska.

Bardzo dziękujemy dzieciom i rodzicom za włączenie się w akcję zbiórki karmy dla psów i kotów w schronisku!

B.Z.- S., S.M., I.N.Galeria zdjęć: