Wigilijny wieczór, opłatek na stole,
Zapach potraw wśród płonących świec,
Betlejemska gwiazda mruganiem wesołym
Niesie ziemi swą niebiańską pieśń.
Niechaj ziemię rozśpiewa kolęda,
każdy dom i każdego z nas,
Niechaj piękne Bożonarodzeniowe święta
Niosą wszystkim betlejemski blask.
Do Siego Roku!

20 grudnia br. już od rana w murach naszej szkoły czuć było świąteczny klimat. Wszyscy we wspaniałych nastrojach i odświętnie ubrani, uśmiechali się do siebie. Uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami spędzili wspólne chwile w klasach. Były życzenia, dzielenie się opłatkiem i oczywiście obdarowywanie się prezentami. Na zakończenie dnia cała społeczność szkoły zgromadziła się przy choince, by wspólnie śpiewać kolędy.

Wszystko to sprawiło, że poczuliśmy magię świąt, ich niepowtarzalny charakter i czar.

M.F.Galeria zdjęć: