Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2017/2018

29 września w naszej szkole przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego. Komisja wyborcza w składzie: Marianna Grobelna, Magdalena Chlebosz i Karolina Szwałek, czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania, a po jego zakończeniu dokonała obliczeń. Nauczycielem nadzorującym przebieg wyb…

Czytaj więcej
16 listopada 2017 Międzynarodowy Dzień Tolerancji

Międzynarodowy Dzień Tolerancji – „Nie czyn drugiemu co tobie niemiłe” W listopadzie Samorząd Uczniowski przygotował prezentacje multimedialną oraz gazetkę na holu naszej szkoły mówiącą o „Tolerancji”. Uczniowie wchodząc do szkoły otrzymali serduszko z napisem – „Nie czyn drugiemu co tobie niemiłe”…

Czytaj więcej
Bezpieczne wakacje

Wakacje to dla dzieci i młodzieży wymarzony czas zabaw na świeżym powietrzu, nad jeziorem, nad morzem i w górach. Aby przebiegły one szczęśliwie i bezpiecznie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego na apelu szkolnym, przygotowali krótką prezentację na temat "Bezpieczne Wakacje".

Czytaj więcej
Podsumowanie drugiego półrocza

Uczniowie z najwyższą średnią ocen w drugim półroczu w roku szkolnym 2016/17 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Zimnowodzie: Miłosz Jańczak i Paweł Kubiak z klasy IV SP oraz Magdalena Chlebosz klasa II Gim. Uczniowie ze 100% frekwencją w drugim półroczu w roku szkolnym 2016/17 w Zespole Szkół im.…

Czytaj więcej
Wielkanocne Zajączki

Wielkanocne Zajączki W tym roku dziewczyny z klasy III gim. wcieliły się w postacie Zajączków wielkanocnych i odwiedziły naszą szkołę.…

Czytaj więcej
Drewniane zajączki 2017

Chętni chłopcy z klasy I gimnazjum wykonali z drewnianych krążków wielkanocne zajączki, które sprzedano na festynie charytatywnym "Dla Joasi"

Czytaj więcej
Planetarium w naszej szkole

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach astronomicznych w przenośnym planetarium, które wyposażone było w najnowocześniejszy w Polsce projektor. Astronom, podróżnik i zapalony popularyzator nauki odkrywał i wyjaśniał w nim zagadki Kosmosu.

Czytaj więcej
Podsumowanie pierwszego półrocza

Sukcesy naszych uczniów Uczniowie z najwyższą średnią ocen w pierwszym półroczu w roku szkolnym 2016/17 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Zimnowodzie: Miłosz Jańczak klasa IV SP, Magdalena Chlebosz klasa II Gim. Uczniowie ze 100% frekwencją w pierwszym półroczu w roku szkolnym 2016/17…

Czytaj więcej
Choinka w naszej szkole 2016

Dzieci przed świętami Bożego Narodzenia swoje marzenia i życzenia umieściły na serduszkach, które zawiesiły na drzewku bożonarodzeniowym. Wykonały również plakaty z ozdobnymi choinkami.

Czytaj więcej
Odwiedziny Mikołaja w szkole

W poniedziałek, 6 grudnia w naszej szkole pojawili się specjalny gość ulubieniec wszystkich dzieci święty Mikołaj. Radość była ogromna, dzieci cieszyły się z otrzymanych upominków i czekolad.

Czytaj więcej
Akcja Strażaków „Twój miś może zostać ratownikiem”

Strażacy z naszego powiatu włączyli się w akcję "Twój miś może zostać ratownikiem". Zbierają pluszowe maskotki, by później rozdawać je dzieciom poszkodowanym w pożarach i wypadkach. Kampania z misiami w roli specjalnych ratowników ma pomagać dzieciom, które doświadczyły dramatycznych zdarz…

Czytaj więcej
Bookcrossing, czy akcja "Uwalnianie książki"

Weź… Przeczytaj… Podaj dalej… Przynieś inną na wymianę… Od początku grudnia nasza szkoła bierze aktywny udział w akcji "Uwalnianie książki". Polega ona na przynoszeniu przeczytanych, niechcianych, zakurzonych książek do szkoły i pozostawianiu ich na specjalnej półce. Każdy, kto znajdzie dl…

Czytaj więcej