Kwiaty z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2019

14 października odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dziewczyny z Samorządu Uczniowskiego złożyły życzenia wszystkim pracownikom szkoły. W dowód wdzięczności nauczyciele oraz pracownicy zostali obdarowani kwiatkiem. MF

Czytaj więcej
Dzień Chłopaka w naszej szkole 2019

30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczyny z Samorządu Uczniowskiego przygotowały krótki występ artystyczny i obdarowały wszystkich Panów upominkiem w postaci słodkiego co nieco. Po południu odbyła się dyskoteka. Wspólna zabawa udała się. Rytmiczna muzyka zachęcała do pląsów i…

Czytaj więcej
Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2019/2020

25 września 2019 roku odbyły się demokratyczne wybory zarządu Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Zimnowodzie. Było to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonali wyboru swoich przedstawicieli. Wybory SU poprzedziła kampania.…

Czytaj więcej