Quiz o św. Janie Pawle II – eliminacje 2019

W ramach przygotowań do obchodów Dnia Patrona, 9 października 2019 roku uczniowie klas V – VIII wzięli udział w szlachetnej rywalizacji międzyklasowej, która przyniosła każdemu uczestnikowi wiele osobistych korzyści: pogłębienie wiedzy o Papieżu i poznanie Jego nauczania. Młodzież rozwiązywała test…

Czytaj więcej
Dzień Chłopaka 2019

9 października, w promieniach popołudniowego jesiennego słońca, uczniowie klas 1-3 wyjechali na wycieczkę do lasu, by tam świętować Dzień Chłopca. Oprócz wspólnych pląsów, zabaw i pieczenia kiełbasek wszyscy zaangażowali się w tworzenie różnych postaci z darów lasu. W ramach Ogólnopolskiego Dnia Cz…

Czytaj więcej
Noc Naukowców - Poznań 2019

27 września 2019 roku uczniowie klas V – VIII pod opieką nauczycieli (p. Magdaleny Teodorczyk, p. Magdaleny Jakubiak, p. Agaty Nowak, p. Małgorzaty Serek, p. Anny Roszak, p. Magdaleny Fabisiak) wzięli udział w Nocy Naukowców na Politechnice Poznańskiej. Młodzież naszej szkoły miała okazję przekonać…

Czytaj więcej