„Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca – to miłość macierzyńska.” Józef Ignacy Kraszewski

Jest taki jeden, szczególny dzień w roku, w którym nasze kochane Mamy mają swoje święto – to Dzień Matki obchodzony 26 maja.

Matka – to synonim miłości i dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia, przywiązania, przyjaźni i wiary w to wszystko, co piękne i szlachetne.

26 maja, w sposób szczególny wszystkie dzieci wyrażają szacunek dla swoich Mam, obdarowując je laurkami, kwiatami oraz różnego rodzaju prezentami. Również uczniowie naszej szkoły nie zapomnieli o swoich Mamach, a swoją szczególną wdzięczność wyrazili wykonując wspólne zdjęcie z Mamą. W ten sposób okazali miłość, jak również podziękowali za trud i opiekę włożoną w wychowanie.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy odpowiedzieli na nasz apel i przesłali zdjęcie.

M. F.Galeria zdjęć: