Dzień Kobiet 2026
Kwiaty od SU6 marca 2026 r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zadbali o wyjątkową atmosferę! Z okazji Dnia Kobiet złożyli najserdeczniejsze życzenia i wręczyli kwiaty naszym drogim Paniom: Nauczycielkom, Pracownicom szkoły oraz swoim Koleżankom z ławki.
Szkolne korytarze i sale lekcyjne rozkwitły! Zostały ozdobione pięknymi, kolorowymi tulipanami oraz – co najważniejsze – serdecznymi, kobiecymi uśmiechami.
M.F.