6 marca 2026 roku w naszej szkole odbyły się wybory na najsympatyczniejszą dziewczynę. Wydarzenie zorganizował Samorząd Uczniowski. Celem akcji było wyłonienie dziewczynki, która swoim zachowaniem, poczuciem humoru i pozytywnym nastawieniem sprawia, że szkoła staje się lepszym miejscem. Po zliczeniu głosów komisja ogłosiła wyniki.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i ogromne brawa. Wszyscy uczestnicy zabawy pokazali, że w naszej szkole jest pełno pozytywnych, życzliwych ludzi i że dobra atmosfera to coś, co nas wyróżnia. Cała akcja przebiegła w świetnym klimacie, z dużą dawką śmiechu i pozytywnej energii.

M.F.

 



Galeria zdjęć: