2 lutego 2026 r. obchodziliśmy ,,Dzień Pozytywnego Myślenia’’.
Przedstawiciele SU przygotowali gazetkę pod hasłem ,,Myśl Pozytywnie”, a każdy uczeń, nauczyciel, pracownik mógł wylosować ze słoika pozytywną myśl i zabrać ze sobą albo podać dalej.
Dobra energia przeniosła się na cały tydzień i mamy nadzieję, że będzie przekazywana dalej.
Święto było wyjątkową okazją do dostrzeżenia, że myślenie pozytywne wpływała na nasz codzienny nastrój i relacje z innymi.

M.S.



Galeria zdjęć: