11 lutego 2026 roku, już od samego rana, w szkole panował świąteczny nastrój. To dlatego, że zbliżały się walentynki. Na korytarzach można było zaobserwować zwiększoną ilość czerwieni, szczególnie w strojach.

Tego dnia odwiedzili nas listonosze i pozbierali listy walentynkowe,  które 13 lutego przekazali adresatom.

Z okazji walentynek można było zakupić lizak - serduszko i podarować koleżance, koledze czy sympatii.

M.S.



Galeria zdjęć: