22 pażdziernika 2025 roku przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wzięli udział w pasowaniu na ucznia klasy pierwszej. Po ceremoni, pełnoprawni uczniowie otrzymali od Samorządu Uczniowskiego rożki ze słodkościami.
M.F.
Kategoria: UCZEŃ Aktualności z samorządu / 35