30 września 2025 roku, zgodnie z tradycją, obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka!

Z tej okazji żeńska część SU okazała kolegom z klasy oraz wszystkim Panom w szkole sympatię. Dziewczynki i Panie po raz kolejny stanęły na wysokości zadania, przygotowując dla chłopców wyjątkowe niespodzianki, zabawy i konkurencje podczas szkolnej dyskoteki.

Spotkanie na pewno długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

STO LAT DLA NASZYCH CHŁOPAKÓW!

M.F.



Galeria zdjęć: